Lot n° 8

WALTER VAES (1882-1958)

Estimation :

"Paysage." Eau-forte. Signée au crayon en bas à droite. Tampon collection Frans Franck. Déchirures. 19,6 x 24,8 cm (feuille) 13,5 x 16 cm (image) - "Landschap." Ets. Getekend in potlood rechtsonder. Stempel van de collectie Frans Franck. Scheuren. 19,6 x 24,8 cm (blad) 13,5 x 16 cm (beeld)