"Moor". Eau-forte. Signée et annotée au crayon en bas à gauche. Titrée au crayon en bas à droite. Tampon collection Frans Franck. 16,2 x 20,2 cm (feuille) 4,6 x 8,9 cm (image)
"Moor." Ets. Getekend en geannoteerd in potlood linksonder. Getiteld in potlood rechtsonder. Stempel van de collectie Frans Franck. 16,2 x 20,2 cm (blad) 4,6 x 8,9 cm (beeld)