"Vue d'Anvers". Eau-forte. Signée et annotée au crayon en bas à gauche. Signée dans la planche. Titrée au crayon en bas à droite. Tampon collection Frans Franck. 12,2 x 38,5 cm (feuille) 7,7 x 35,1 cm (image)
"Gezicht op Antwerpen." Ets. Getekend en geannoteerd in potlood linksonder. Getekend in de plaat. Getiteld in potlood rechtsonder. Stempel van de collectie Frans Franck. 12,2 x 38,5 cm(blad) 7,7 x 35,1 cm ( (beeld)