Lot n° 223

Résultat :
Estimation :

Vase de style Art Nouveau attribué à François-Théodore LEGRAS (1839-1916), à col en forme d'orchidée en verre incolore et violet, à décor émaillé de fleurs, vers 1900 Vaas in Art Nouveau-stijl toegeschreven aan François-Théodore LEGRAS (1839-1916), met kraag in orchideevorm in kleurloos en paars glas, met geëmailleerd decor van bloemen, circa 1900 H 69 cm