Gustave VAN DEN MEERSCHE (1891-1970)
Sculpture mère et enfant, bois, signée et datée 1929
Houten sculptuur moeder en kind, getekend en gedateerd 1929
H 74 cm
Tout droit sorti de l'atelier de Gustaaf Van Den Meersche
Rechtstreeks uit het atelier van Gustaaf Van Den Meersche