Lot n° 44

Gustave VAN DEN MEERSCHE (1891-1970)

Résultat :
Estimation :

Gustave VAN DEN MEERSCHE (1891-1970) Sculpture double face, plâtre patiné, signée. Sculptuur dubbel aangezicht, gepatineerd plaaster, getekend. H 42,5 cm En direct de l'atelier de Gustaaf Van Den Meersche Rechtstreeks uit het atelier van Gustaaf Van Den Meersche