Roger CAPRON (1922-2006). Vallauris. Rare lampe zoomorphe modèle oiseau. Vers 1950. Céramique émaillée blanc et noir. Pied et patte en métal laqué noir. Accident à la queue. Voir photos. Ht : 41 cm. Références : Pierre Staudenmeyer Roger Capron céramiste Editions Norma, Paris, 2005. Modèle semblable illustré p 148.
Roger KAPRON (1922-2006). Vallauris. Zeldzame lamp in zoömorfisch vogelmodel. Circa 1950. Wit en zwart geëmailleerd keramiek. Voet en poot van zwart gelakt metaal. Staart ongeval. Zie foto's. Hoogte: 41 cm. Referenties: Pierre Staudenmeyer Roger Capron keramist Editions Norma, Parijs, 2005. Vergelijkbaar model geïllustreerd p 148.