Lot n° 47

Résultat :
Estimation :

Tibet. Bronze à patine fonçée de la dakini Vajravetali, parèdre de Yamantaka. Seconde moitié du XXème siècle. Ht : 16 cm. Tibet. Brons met donkere patina. Tweede helft 20e eeuw. Hoogte: 16 cm.