Vase en porcelaine de Nankin XIXème à décor de... Lot 24
Résultat :
Estimation :
Vase en porcelaine de Nankin XIXème à décor de guerriers. Dragons-salamandres et lions ornant le col. Deux légers éclats sur le rebord d'un dragon en relief. (aisément restaurables). Voir photo. Ht : 46 cm.
Negentiende-eeuwse Nanjing porseleinen vaas versierd met krijgers. Drakensalamanders en leeuwen sieren de halsband. Twee lichte chips op de rand van een draak in reliëf. (gemakkelijk herstelbaar). Bekijk de foto. Hoogte: 46 cm.