Lot n° 15

Estimation :

Sujet en grès de Satsuma polychrome et doré, représentant Kannon ou Benten, debout, tenant un panier. Japon, vers 1900-1920 Ht : 50 cm Onderwerp in polychroom en verguld Satsuma-zandsteen, voorstellende Kannon of Benten, staand met een mand in de hand. Japan, circa 1900-1920 Ht: 50 cm