Lot n° 5

Estimation :

Statuette en bronze doré représentant Bouddha assis sur le lotus faisant le geste de la prise de la terre à témoin, Bhamisparsa Mudra, Tibet XXème siècle. Ht : 19 cm. Verguld bronzen beeldje dat Boeddha voorstelt zittend op de lotus en het gebaar maakt om de aarde als getuige te nemen, Bhamisparsa Mudra, Tibet 20e eeuw. Hoogte: 19 cm.