Quatre estampes ea Vuillard, une eau-forte portrait de Van Rysselberghe, eau-forte Laboureur J.E. On y joint quatres esquisse du 19e siècle
Vier stuks losse grafiek: onder andere Vuillard Edouard, 'Portret van Van Rysselberghe', ets ; Laboureur J.E. 'La brière', ets, get.. Hier worden vier anonieme negentiende eeuwse schetsen bijgevoegd.