Lot n° 357

VICTOR NOEL (1916-2006)

Résultat :
Estimation :

Composition, 1982. Huile sur relief en bois. Signée et datée au dos. Olie op houten reliëf. Gesigneerd en gedateerd op de achterkant. 60 x 60 cm Provenance / Herkomst: Collection privée /Prive collectie, Bruxelles.