Cavalcade, 1949.
Gouache sur papier.
Signée et datée en bas à droite.
Titrée au dos.
Gouache op papier.
Gesigneerd en gedateerd rechtsonder.
Titel op de achterkant.
59 x 73 cm
Provenance/ Herkomst:
Collection privée/Prive collectie, Belgique.