Adonides, 1975.
Ouvrage signé par l'auteur, l'artiste et l'éditeur et numéroté 18/200.
Une eau-forte en couleurs hors texte signée et numérotée 18/200.
44 eaux fortes en couleurs avec gauffrage non-signées illustrant le texte de Jacques Prévert.
Ed. MAEGHT, Paris.
Getekend door de auteur, de kunstenaar en de uitgever en genummerd 18/200.
Een ets in kleuren uit de tekst getekend en genummerd 18/200.
44 ongetekende etsen in kleuren met reliëf die de tekst van Jacques Prévert illustreren. Ed. MAEGHT, Parijs.
42,6 x 35,6 cm
[DUPIN 878-925; CRAMER LIVRES 203]