Solidarity no.7
Tirage pigmentaire d'art
50x 60 cm
Edition 100/100
Imprimé en 2022
Signé, daté et numéroté au dos
***
Fine art pigment print
Edition 100/100
Printed in 2022
Signed, dated and numbered on the reverse.
H: 50 x L: 60 cm