The Pessoptimist
Tirage pigmentaire d'art
70 x 60 cm
Edition 50/50
Imprimé en 2022
Signé, daté et numéroté au dos
***
Fine art pigment print
Edition 50/50
Printed in 2022
Signed, dated and numbered on the reverse.
H: 70 x L: 70 cm