Lot n° 101

VARIA

Résultat :
Estimation :

Un paravent à trois feuilles à décor d'un jardin de plaisance à l'arrière-plan. En premier plan une abondance de fleurs et de fruits dans un intérieur où chiens et pigeon symbolisent la fidélité Driedelig kamerscherm met op de achtergrond een decor van een lusthof en op de voorgrond een interieur met weelderige bloemen en een rijk assortiment aan fruit met onderaan symbolen van trouw. Olie op paneel. Huile sur panneau. 178 x 192 cm