Paire de tables d'appoint à plateau circulaire à un tiroir de style Louis XVI. Le dessus en marquetterie à décor d'étoiles est porté par trois pieds griffes
Een paar ronde bijzettafeltjes met lade in Louis XVI stijl. Het blad is gedecoreerd met stervormig intarsia. De drie taps toelopende poten zijn verbonden door een onderstuk en eindigen in verguld bronzen leeuwenpootjes.
H= 75 ; Ø= 35 cm
Lichte waterschade aan één tafel. une table est légèrement endommagée par l'eau