Francisco NEUMAYR.
Theatrum Politicum sive Tragoediae ad Commendationem Virtutis et Vitiorum detestationem olim ludis autumnalibus.
Augsburg, Ingolstadt, Craz et Summer, 1760, in-4 relié plein maroquin, dos à nerfs, décor de filets, fleurons et roulettes à froid, tranches dorées. Quelques rousseurs.
Première édition. Ex-libris du Dr Desnos.