Lot n° 1035

Résultat :
Estimation :

(pharmacie) Samuelis Dalei Pharmacologia. Quinta editio ex scriptis Hermanni Boerhaave. Leiden, Gerard Potvliet, 1751. In-4°. 1blanco, portretgravure, titel, (7), 459gen.pp. + index. Halve lederen band uit de tijd, rug op vijf ribben. Bijgevoegd: Gorter, Formulae medicinales. Amsterdam, broers de Tournes, 1755. 2 dln. in 1 vol. in-8°. Titel, (19),775gen.pp. Volle perkamenten band uit de tijd, vlakke rug. Tot.: 2 ex.