17e siècle huile sur panneau Gandavensis Het pand... Lot 930
Résultat :
Estimation :
17e siècle huile sur panneau Gandavensis Het pand signée R. Rektorist et datée 1731
ajoutée gravure 19e siècle Eglise St nicolas Gand
17e eeuws olie op paneel Gandavensis Het pand getekend R. Rektorist en gedateerd 1731
toegevoegd 19e eeuwse gravure Eglise St nicolas Gand
53.5 x 34.5 & 20 x 14.5 cm