Lot n° 863

Georgij Dmitrievic LAVROFF (1895-1991)

Résultat :
Estimation :

Georgij Dmitrievic LAVROFF (1895-1991) Bronze sur socle en marbre Cerf et biche, patine argentée, signé. Brons op marmeren sokkel Herten en hinde, patine verzilverde, getekend. 31 x 56 x 18 cm