Georgij Dmitrievic LAVROFF (1895-1991)
Bronze sur socle en marbre Cerf et biche, patine argentée, signé.
Brons op marmeren sokkel Herten en hinde, patine verzilverde, getekend.
31 x 56 x 18 cm