Pjeroo ROOBJEE (1945)
Le domaine secret de l'oncle Jani.
Huile sur papier, signée et datée 2006 au verso.
Het geheime landgoed van oom Jani.
60 x 50 cm
Benefietveiling ten voordele van het Project Gentbrugse Meersen (en anglais)