Johan DE WIT
Nature morte.
Sculpture Papier /... Lot 541
Résultat :
Estimation :
Johan DE WIT
Nature morte.
Sculpture Papier / résines / pigment & poudre de fer, signé et daté 2021.
Stilleven.
Sculptuur Papier / résines / pigment & poudre de fer, signé et daté 2021.
42,5 x 36 x 10,5 cm
Benefietveiling ten voordele van het Project Gentbrugse Meersen
Opbrengst 100% voor het project