Lot n° 528

Pierre VLERICK (1923-1999)

Résultat :
Estimation :

Pierre VLERICK (1923-1999) Sans titre. Acrylique sur toile, signée et datée '84. Zonder titel. Acryl op doek, getekend en gedateerd '84. 105 x 110 cm Benefietveiling ten voordele van het Project Gentbrugse Meersen