Paya GERMONPREZ
Vallée du barrage.
Pastel sur... Lot 521
Résultat :
Estimation :
Paya GERMONPREZ
Vallée du barrage.
Pastel sur papier, signé et daté 2010.
Damvallei.
Pastel op papier, getekend en gedateerd 2010.
50 x 70 cm
Benefietveiling ten voordele van het Project Gentbrugse Meersen