Sylvie MARTENS
N'ayez pas peur de perdre.
Technique... Lot 503
Résultat :
Estimation :
Sylvie MARTENS
N'ayez pas peur de perdre.
Technique mixte, signée et datée 2017 au verso.
N'ayez pas peur de perdre.
Supports mixtes, getekend en gedateerd 2017 verso.
17 x 24 cm
Benefietveiling ten voordele van het Project Gentbrugse Meersen.