Lot n° 502

Résultat :
Estimation :

Bert WEVERS Figure debout sur un piédestal. Acrylique sur toile, signée et datée 2020 au verso. Staande figuur op sokkel. Acryl op doek, getekend en gedateerd 2020 verso. 80 x 60 cm Benefietveiling ten voordele van het Project Gentbrugse Meersen (en anglais)