Bert WEVERS
Figure debout sur un piédestal.
Acrylique... Lot 502
Résultat :
Estimation :
Bert WEVERS
Acrylique sur toile, signée et datée 2020 au verso.
Staande figuur op sokkel.
Acryl op doek, getekend en gedateerd 2020 verso.
80 x 60 cm
Benefietveiling ten voordele van het Project Gentbrugse Meersen (en anglais)