Lot n° 19

Piet LIPPENS (1890-1981)

Résultat :
Estimation :

Piet LIPPENS (1890-1981) Huile sur toile Rangée de maisons, signée. Piet LIPPENS (1890-1981), olie op doek Huizenrij, getekend. 40 x 50 cm