Lot n° 10

Antonio AMORGASTI (1880-1942),

Résultat :
Estimation :

Antonio AMORGASTI (1880-1942), faisan en bronze patiné et partiellement doré, signé et daté 1920. Antonio AMORGASTI (1880-1942), gepatineerde en deels vergulde bronzen fazant, getekend en gedateerd 1920. 35 x 47 x 12 cm