Antonio AMORGASTI (1880-1942), faisan en bronze patiné et partiellement doré, signé et daté 1920.
Antonio AMORGASTI (1880-1942), gepatineerde en deels vergulde bronzen fazant, getekend en gedateerd 1920.
35 x 47 x 12 cm