Lot n° 7

Résultat :
Estimation :

Pierre CHENET, bronze patiné à l'acide "Bull", signé et portant la marque de fonderie de la couronne Pierre CHENET, zuurgepatineerde bronzen stier, gesigneerd en voorzien van kroongieterijmerk 26.5 x 39.5 x 15 cm