Copley FIELDING (1787-1855)
Paysage d'Ecosse
Aquarelle... Lot 35
Résultat :
Estimation :
Copley FIELDING (1787-1855)
Paysage d'Ecosse
Aquarelle
Signé et daté "1829" en bas à gauche
24 x 32 cm
Avec cadre : 30 x 38 cm
Watercolour, sigend and dated "1829" lower left, 9.4 x 12.5 in, with frame : 11.8 x 14.9 in