Woestijnmonumenten, 1928
Huile sur toile.
Signée et datée en bas à droite.
Olieverf op doek.
Rechtsonder getekend en gedateerd.
60 x 75,3 cm
Bibliographie/Bibliografie:
Xavier Canonne, 7 Arts (1922-1928), Galerie Ronny Van de Velde, Knokke, 2017, ill. pp. 78-81.
Xavier Canonne, Experimentele fotografie in België, Galerie Ronny Van de Velde, Knokke, 2018, p. 152 ill. & p.294 ill.
Exposition/Tentoonstelling: 2018: Experimentele fotografie in België, Knokke, Huib Hostes Huis.
Provenance/Herkomst:
E.L.T. Mesens, Bruxelles.
Ronny Van de Velde, Antwerpen.
Collection privée/Prive collectie, Londres.
Collection Laszlo, Bâle.