Lot n° 16

MARC EEMANS (1907-1998)

Estimation :

Woestijnmonumenten, 1928 Huile sur toile. Signée et datée en bas à droite. Olieverf op doek. Rechtsonder getekend en gedateerd. 60 x 75,3 cm Bibliographie/Bibliografie: Xavier Canonne, 7 Arts (1922-1928), Galerie Ronny Van de Velde, Knokke, 2017, ill. pp. 78-81. Xavier Canonne, Experimentele fotografie in België, Galerie Ronny Van de Velde, Knokke, 2018, p. 152 ill. & p.294 ill. Exposition/Tentoonstelling: 2018: Experimentele fotografie in België, Knokke, Huib Hostes Huis. Provenance/Herkomst: E.L.T. Mesens, Bruxelles. Ronny Van de Velde, Antwerpen. Collection privée/Prive collectie, Londres. Collection Laszlo, Bâle.