Mathilde enceinte, 1919
Crayon sur papier Japon.
Signé, monogrammé et daté en bas à gauche.
Potlood op Japans papier.
Linksonder getekend, gemonogrammeerd en gedateerd.
55 x 46 cm
Provenance/Herkomst:
Collection privée/Prive collectie, Bruxelles.