Personnage, 1928
Encre de Chine sur papier.
Signée et datée en bas à droite.
Oost-Indische inkt op papier.
Rechtsonder getekend en gedateerd.
27 x 19 cm
Provenance/Herkomst:
Collection privée/Prive collectie.