Lot n° 29

Résultat :
Estimation :

PLINE. C. Plinii secundi historiae mundi libri XXXVII. Lugduni, Sumptibus Caldorianae Societatis, 1606. Fort in-folio veau brun, dos lisse orné (rel. post.). Reliure usagée. Mouillures claires.