PLINE. C. Plinii secundi historiae mundi libri... Lot 29
Résultat :
Estimation :
PLINE. C. Plinii secundi historiae mundi libri XXXVII. Lugduni, Sumptibus Caldorianae Societatis, 1606. Fort in-folio veau brun, dos lisse orné (rel. post.). Reliure usagée. Mouillures claires.