DUFOUR Thomas. LINGUÆ HEBRAICÆ OPUS GRAMMATICUM.... Lot 44
Résultat :
Estimation :
DUFOUR Thomas. LINGUÆ HEBRAICÆ OPUS GRAMMATICUM. Copia, breuitate, methodo, absolutum. Cum Hortulo Sacrarum Radicum. Adiecto Schemate Grammatico, altera, aut tertia hora, legendi rationem præmonstrante ; et Hebdomada dierum, necessaria ad Sanctæ notitiam instituta. Accedit exercitatio Rabinica, ad lectionem sine punctis, Cum opusculo de arcanis, ziphrisq, Mysticis Hebræorum. LINGUÆ HEBRAICÆ OPUS GRAMMATICUM. Copia, breuitate, methodo, absolutum. Cum Hortulo Sacrarum Radicum. Adiecto Schemate Grammatico, altera, aut tertia hora, legendi rationem præmonstrante ; et Hebdomada dierum, necessaria ad Sanctæ notitiam instituta. Accedit exercitatio Rabinica, ad lectionem sine punctis, Cum opusculo de arcanis, ziphrisq, Mysticis Hebræorum. PARIS, BECHET, 1642. Un volume, in-12, de (19) ff., 367 pp., (1) p., pleine reliure ancienne en veau moucheté. Dos à 5 nerfs cloisonné, fleuronné à froid et portant le titre doré, tranches jaspées de rouge. Cernes de mouillure claire. Édition originale. Vignette ex-libris "Gilberti - Mainssonnat.