Lot n° 321

ZAO WOU-KI (1921-2013).

Estimation :

Zao WOU-KI (1921-2013). Abstraction. Lithographie. Épreuve d’artiste signée et numérotée V/X Dimensions : 28,5 x 38 cm. Zao WOU-KI (1921-2013). Abstractie. Lithografie. Artist proof gesigneerd en genummerd V/X Afmetingen: 28,5 x 38 cm.