Une paire de potiches en porcelaine de Chine XIXème siècle. Façon bleue poudrée, fond noir. Restauration à un couvercle. Usures. Ht : 42 cm.
On signale un cheveu
Een paar 19e eeuwse Chinese porseleinen vazen. Poederblauw, zwarte achtergrond. Restauratie van een deksel. Dragen. Hoogte: 42cm.
We melden een haar