Chine, époque Kangxi Paire de portes-baguettes à encens représentant un couple de chiens de fô en biscuit émaillé turquoise et aubergine reposant sur des terrasses. Restaurations et accidents Ht : 13 cm.
China, Kangxi-periode Paar wierookstokjes die een paar fô-honden voorstellen in turkoois en aubergine geëmailleerd koekje, rustend op terrassen. Restauraties en ongevallen Ht: 13 cm.