Lot n° 25

Estimation :

Chine, période Kangxi, fin XVIIème siècle Paire de tuiles faitières représentant des lions bouddhiques en céramique émaillée turquoise. Accidents/restaurations anciennes. Ht : 40 cm. China, Kangxi-periode, eind 17e eeuw Paar noktegels die boeddhistische leeuwen voorstellen in turkoois geëmailleerd keramiek. Oude ongevallen/restauraties. Hoogte: 40cm.