Lot n° 1

Résultat :
Estimation :

[ALEXANDRO]. Alexandri ab Alexandro iurisperiti Neapolitani, Genialium dierum libri sex, varia ac recondita eruditione referti. Parisiis, Apud Claudium Gautier, 1575. Petit in-8°, veau, filet doré encadrant. Les plats, fleuron au centre, dos à nerfs orné (reliure de l'époque). Accidents.