Paysage.
Mine de plomb sur papier.
Encadrée.
Nederlandse School van de 18e eeuw.
Grafiet op papier.
Ingekaderd.
22,5 x 37 cm
Provenance/Herkomst:
Collection belge, Bruxelles.