DELAUNAY SONIA (1885 - 1979) werk in gemengde techniek (met aquarel en gouache) : "Danseres" - 38 x 21 getekend prov : collectie van Zeljko Lah (kunstenaar en expert van Burliuk) || Sonia Delaunay mixed media (with aquarelle and gouache) - signed prov : collection of Zeljko Lah