VON EBNETH LAJOS (1902 - 1992) (Roemenië) gouache met suprematistische compositie - 40 x 26,4 gemonogrammeerd prov : een Amerikaans privé-collectie uit Florida met Hongaarse roots || Lajos von Ebneth supremacist gouache - with monogram prov : American private collection (Florida) with Hungarian roots