Lot (2) Art Deco-faïence, gemerkt Boch, met een... Lot 477
Résultat :
Estimation :
Lot (2) Art Deco-faïence, gemerkt Boch, met een polychroom gestileerd floraal decor : een schaaltje en een gedekselde koekjesdoos (met oud etiket van "Au bon marché") || two Belgian Art Deco items in Boch marked ceramic with a polychrome floral decor