ATELIER DE FANTAISIE (atelier van Charles Catteau)... Lot 474
Résultat :
Estimation :
ATELIER DE FANTAISIE (atelier van Charles Catteau) Art Deco-vaas in faïence, gemerkt 'Boch', met een polychroom bloemendecor (n° D1651) - te dateren in 1932 - hoogte : 25 cm || Belgian Art Deco-vase in marked ceramic