CATTEAU CHARLES (1880 - 1966) Art Deco-tazza in... Lot 471
Résultat :
Estimation :
CATTEAU CHARLES (1880 - 1966) Art Deco-tazza in faïence, gemerkt Boch, met craquelé-glazuur en met decor n° D944 - te dateren in 1924 - hoogte en diameter : 13,5 en 22,5 cm getekend || Charles Catteau signed Art Deco tazza in Boch marked ceramic