Art Deco-vaas in faïence, gemerkt Keramis, met... Lot 470 B
Résultat :
Estimation :
Art Deco-vaas in faïence, gemerkt Keramis, met een polychroom pauwendecor met n° D1859 - te dateren in 1934 - hoogte : 31 cm || Art Deco vase in Keramis marked ceramic with a polychrome decor with peacocks